TORONTO - SERTİFİKALARIMIZ
Toronto Ofis Koltuk Sistemleri'ne Ait Marka Patenti ve Sertifikaları İncelemek İçin Resme Tıklayınız...
TORONTO - FOTO GALERİ
Toronto Ofis Koltuk Sistemleri'nin Üretim Tüm Birimleri ve Foto Galerisini İncelemek İçin Resme Tıklayınız...
TORONTO - ONLİNE KATALOG
Toronto Ofis Koltuk Sistemleri Sizlere Alanında Profesyonel Hizmetlerinde Devam Ediyor. E - Katalogumuzu İncelediniz Mi?
HAKKIMIZDA

Firmamız İstanbul’da  2004 yılında kurulmuş olup Ofis koltukları sektöründe faaliyet göstermektedir.1200 m2 kapalı alanda mevcut tesisimizde deneyimli personelimiz ile en ileri teknolojiye sahip makine parkuru ile üretim yapılmakta ürünlerimiz iç piyasaya ve yurt dışına ihraç edilmektedir.Üretim konusu ana mamüllerimiz Ofis  koltuk aksamlarından  oluşmaktadır.Bunlar başlıca mekanizmalar,metal yıldız ayaklar,metal kollar,metal bekleme iskeletleri,plastik kollar,plastik kapaklar,plastik ayaklardır. İthalatını yaptığımız ürünler tekerlek,konum koruyucu, ve Türkiye distribütörü olduğumuz Samhongsa amortisörleridir.

Firmamız makine parkurunda bulunan CNC boru kıvırma ve Presler sayesinde her türlü metal ayaklar,metal kollar ve metal mekanizmaların imalatını; italya’dan ithal ettiğimiz son teknoloji poliüretan sünger makinemiz ile koltuklarda kullanılan poliüretan süngerlerini ve kalıplarını kendi bünyemizde kontrollü, kaliteli ve seri olarak imal edebilmekteyiz.

TORONTO MARKASI İLE "KALİTEMİZ ÜRÜNLERİMİZİN AYRINTILARINDA GİZLİ DEĞİLDİR; KALİTEMİZ GÖZLE GÖRÜLÜR,ELLE HİSSEDİLİR."

Saygılarımla
Murat ÖZKARDEŞ